Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
124 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: MaxiPlus 5 CWM Yükleme ve Root Olma

FirsTHurT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    Kütahya
    İsim
    Furkan
    Cihaz
    Vodafone 945
    Android Versiyon
    2.3.7

Standart MaxiPlus 5 CWM Yükleme ve Root Olma

Turkcell Maxi PLUS 5 CWM Ve ROOT Yükleme

Öncelikle Cihazımızı Cwm ve Root Edebilmek İçin Driverini Tanıtmak Gerekiyor.Bunu Windows 7 Otomaik Yapıyor Eğer Yapmaz ise Adb sürücüsü ve Fastboot Dosyalarını İnternetten İndirmemiz Gerekecek.ZTE FASBOOT DRİVER yazarak bulabiliriz.

Kullanıcılar Netten indirdiği sürüyü cihazı fastboot konumuna aldıktan sonra aygıt yöneticisinden android phone sekmesine sağ tıklayarak sürücüyü güncelleştir diyip indirdiğiniz driverin Klasörünü gösterip yüklemelisiniz..

Gelelim CWM Ve Root Etme İşlemlerine..

Bu İşlemler Denenmiş Ve Olumlu Sonuç Alınmıştır.

Tekrar Söylüyorum CWM Yükleyebilmek İçin İlk Olarak Cihazınızı Fastboot Konumunda İken Bilgisayarınızdan Driverini Tanıtın..Yoksa CWM
    YÜKLENMEZ.

1-Telefonda -> Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri -> Usb Hata Ayıklaması ve Uyanık Kal seçeneklerini Aktif Hale Getirin.

2-Telefonu Fastboot Konumuna Alınız..

3-İndirdiğimiz CWMPLUS5 Dosyasını winrar ile çıkarıp "CWM'' isimli klasöre girip "cwmyukle" İsimli Dosyaya Tıklayın.

4-Telefon Kendini Tekrar Kendiliğinden Kapayıp,Açacaktır..Açıldığında İse 4.0.1.5 Cwm İsmini Görüyorsanız Tamamdır...

CWM LİNK VE ROOT;http://www18.zippyshare.com/v/11798544/file.html

NOT:CWM YÜKLEME BAŞARILI OLDU İSE TELEFONUNUZUN İLK OLARAK BACKUP YEDEĞİNİ ALIN.NE OLUR NE OLMAZ...

Şimdi İse Sıra Geldi Root Anlatımına;

1-Linkte Verdiğim Root Plus5 İsimli Dosyayı İndirdikten Sonra Rardan ÇIKARMADAN Hafıza Kartımızın AnaDizinine Atıyoruz...

2-Ardından Telefonumuzu Kapatıp RECOVERY Moda Almamız Gerekiyor. (Ses Açma+Güç Tuşuna Bir Süre Basılı Tutunuz..)

Recover Menüde Gezinebilmek İçin Ses açma ve Kısma Tuşlarına Basarak Aşağı Yukarı Gidebilirsiniz...Dikkat Etmeniz Gereken Bir nokta, her yukarı veya aşağı hareket ettiğimizde, üstteki veya alttaki hareket ediyor. Hangisi en son yer değiştirdiyse onu doğru kabul edeceksiniz..

3-Öncelikle en altta "Back menu button enabled" yazana dek ses kısma tuşu ile aşağı inin.

4- "Install zip from sdcard" seçeneğinin üzerine gelip, Güç tuşuna basarak seçiyoruz.

- "Choose zip from sdcard" seçeneğinin üzerine gelip, Güç tuşuna basarak seçiyoruz.

- Hafıza kartımızın içeriği gelmiş Olacak.. Ses kısma tuşu ile aşağı inerek ROOTPLUS5 Dosyasının Üzerine Gelip Güç Tuşu İle Seçiyoruz.Ve Yükleniyor..

Bundan Sonra Telefonunuz Rootludur...

CWM VE ROOT: http://www18.zippyshare.com/v/11798544/file.html

Driver; http://www.mediafire.com/?r3rnu1nni5mamyi

NOT:

**CİHAZIM MAXİPLUS5 OLMADIĞI İÇİN KENDİM DENEYEMEDİM.

**HER HANGİ BİR SORUNDA ŞAHSIM VE SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. KENDİNE GÜVENEN YÜKLESİN.

**OLUMLU OLUMSUZ SONUÇLARDA GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SİTE ÜYELERİMİZ YARDIMCI OLACAKTIR.
    Konu FirsTHurT tarafından (24-12-12 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi FirsTHurT üyemize teşekkür etti:
    Berk_dnc (06-11-13),faruk25 (01-11-13)

BOSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Mehmet
    Cihaz
    N9000Q vs Xperia Z1
    Android Versiyon
    4.4.2

Root işlemi çalışıyor hocam bende bu şekilde root etmiştim

4. BOSS üyemize teşekkür edenler:
    fizyera (10-05-13)

FirsTHurT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    Kütahya
    İsim
    Furkan
    Cihaz
    Vodafone 945
    Android Versiyon
    2.3.7

teşekkürler hocam bilgilendirme için

erdi 03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    İstanbul
    İsim
    Erdi
    Cihaz
    Galaxy S Duos
    Android Versiyon
    4.0.4

Icon14.gif

Hocam peki nasıl anlıcaz rott olup olmadığını ben google playdan bi programdan denedim başarılı yazıyodu ama emin olamadım..

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Mehmet
    Cihaz
    N9000Q vs Xperia Z1
    Android Versiyon
    4.4.2

Google Play magazasindan root checker programini kurup deneyebilirsiniz ya da root gerektiren bir uygulama yukleyip root iznini verip vermedigine bakarak anlayabilirsiniz

Status
    İsim
    Cihaz
    Android Versiyon

baştaki fatboot olayını anlamadım driverıda bulamadım da nasıl fastboot konumuna alıyoruz biraz daha açıklayıcı anlatım yok mu telefonuma root yapamıyorum son güncellemeli yükledim malesef deli olacam

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Mehmet
    Cihaz
    N9000Q vs Xperia Z1
    Android Versiyon
    4.4.2

-ZTE Usb Driver dosyasını indirmek için TIKLAYIN
    -ADB ve Fastboot driver dosyaları için pda.net programını kurmanız gerekmektedir.İndirmek için TIKLAYIN

Yukarda verdiğim dosyaları indirin be bilgisayarınıza kurun.Daha sonra cihazınızı Hata Ayıklama modunda bilgisayara bağlayın.Sahte konumlara izin ver seçeneği de işaretli olsun.Ardından cwmyukle.bat dosyasını çalıştırın.Cihazınızın bir kaç kere yeniden başlayacak ve Cwm kurulmuş olacak.Kalan kısım son derece basit.2. anlatımda yazanları uygulamanız yeterli.

karazar1235 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Batuhan Akıncı
    Cihaz
    turkcell maxi plus 5
    Android Versiyon
    4.1.2

Cwm yüklemeden root atılmıyormu ?

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Mehmet
    Cihaz
    N9000Q vs Xperia Z1
    Android Versiyon
    4.4.2

Alıntı karazar1235 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cwm yüklemeden root atılmıyormu ?
    İki çeşit root yöntemi var.Turkcell'in yayınladığı son güncelleme olan 5 Mart güncellemesini yüklediyseniz bu şekilde rootlayamazsınız cihazı.Cwm yükleyip oradan root dosyasını flashlamanız lazım.Ama so güncellemey, yüklemediyseniz bu şekilde rootlayabilirsiniz.Ya da son güncellemeyi geri alabilirsiniz.

karazar1235 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Yer
    Ankara
    İsim
    Batuhan Akıncı
    Cihaz
    turkcell maxi plus 5
    Android Versiyon
    4.1.2

Son güncellemeyi nasıl geri alabilrim

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler

cwmplus5, cwmplus5 download, cwmplus5 indir, cwmplus5 yükle, cwmplus5.zip, cwmplus5.zip download, cwmplus5.zip i̇ndi̇ṙr, cwmplus5.zip indir, cwmplus5.zıp indir, deadpool, dell xoom 2 fastboot, euro truck simulator 2, fast racing maxiplus 5 cheats, fizyerda, galaxy young, i9500 imei repair, igo android, igo navigasyon, igo primo, lol skin bugu, maksi plus 5 de root olurmu, maxi plus 5 clockworkmod, maxi plus 5 cwm, maxi plus 5 cwm yükleme, maxi plus 5 fast boot driver, maxi plus 5 fastboot yükleme, maxi plus 5 maxicep, maxi plus 5 recovery.zip, maxi plus 5 root etmek, maxi plus 5 root yapma, maxi plus 5 root zip, maxi plus cwm yükleme, maxi plus cwm yukleme, maxi plus fastboot, maxicep zte x2 yeni yazılım, maxiplus, maxiplus 5 adb driver, maxiplus 5 cmw, maxiplus 5 cvm, maxiplus 5 cwm, maxiplus 5 cwm ile root, maxiplus 5 cwm indir, maxiplus 5 cwm kullanimi, maxiplus 5 cwm kurma sd kart, maxiplus 5 cwm maxicep, maxiplus 5 cwm root, maxiplus 5 cwm yükleme, maxiplus 5 cwm yukle, maxiplus 5 driver, maxiplus 5 fastboot, maxiplus 5 fastboot driver, maxiplus 5 fastboot yükleme, maxiplus 5 için cwm, maxiplus 5 iphone root, maxiplus 5 maxicep, maxiplus 5 root, maxiplus 5 root cwm, maxiplus 5 root flash player, maxiplus 5 root indir, maxiplus 5 root maxicep, maxiplus 5 root yapma, maxiplus 5 root zip, maxiplus 5 root.zip, maxiplus 5 sd güncelleme, maxiplus 5 sd ile root, maxiplus 5 update zip, maxiplus 5 update zip indir, maxiplus cwm, maxiplus cwm yukleme, maxiplus5 clockworkmod nasil, maxiplus5 cwm, maxiplus5 cwm rom yükleme, maxiplus5 cwm root, maxiplus5 cwm ve root, maxiplus5 cwm w7, maxiplus5 fastboot driver, maxiplus5 menü skin, maxiplus5 root maxicep, maxipro 5 cwm, reeder root olurmu, root maxiplus 5, rootplus5.zip, samsung 5830i, samsung galaxy mini 2, samsung galaxy young, sygic full, turkcell maxiplus 5 cwm, turkcell t20 ye cwm kurulumu, yükleme, zte fastboot driver, zte fastboot driver download, zte fastboot driver indir, zte fastboot kurulum

Etiket Bulutu Ana Sayfası